Kurumsal

Hakkımızda

1986 yılında  filtre sektöründe  hizmet vermeye başlayan firmamız  1994 yılında kendi üretimini kurarak devam etmiştir. 1996 yılında pazarlama ağını da oluşturan şirketimiz, sektöre her alanda en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

Türkiye'de sektör lideri Asaş Filtrenin Bölge Distribütörlüğünü alan firmamız ithal markalarda ise konusunda lider olan Donaldson Filtrenin Distribütörlüğünü de alarak her türlü Otomotiv, iş makineleri, Ağır hizmet araçları, Sanayi Makineleri, Nakliye Araçları, Deniz Motorları filtreleri ve filtreye ihtiyaç duyulan her sektörde hizmet vermekteyiz. Ayrıca özel imalat gerektiren filtreler firmamızın kendi üretim tesislerinde üretilmektedir. 

KALİTELİ ÜRÜN - KALİTELİ HİZMET ilkesine bağlı kalarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.


Misyonumuz

Filtre sektöründe ilk firmalardan biri olarak edinmiş olduğumuz tecrübeyle en kaliteli filtreleri temin ve imal ederek müşterilerimize gerektiği zamanda ve güvenli biçimde ulaşmaktadır.


Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi koruyarak daha fazla kulanıcıya ulaşmak. Sektörde ilk sıradaki yerimizin sürekliliğini sağlamak. Yerli filtre markalarımızı Dünya pazarlarına sunmak.